Results

SRU Premiership Competition > 2nd Colts- Shell Trophy

Round 1 - 4/6/2019

      Team v Team Location Date/Time
  » Eastern Suburbs 10 v » Sydney University 24 St John's College Oval- 4/6/2019 12:00:00 PM

Eastern Suburbs

 #  Position  Player  T  C  P  FG  SB  SO   PP
 1.  Loose head prop  REILLY, Vincent  -  -  -  -  -  -  2 
 2.  Hooker  COLLARD, Edward  -  -  -  -  -  -  2 
 3.  Tight head prop  STATHIS, Cos  -  -  -  -  -  -  1 
 4.  Left lock  BALDWIN, James  1  -  -  -  -  -  2 
 5.  Right lock  SCANLAN, Frank  -  -  -  -  -  -  1 
 6.  Left flanker  WINGROVE, Nicholas  -  -  -  -  -  -  2 
 7.  Right flanker  MITCHELL, Oskar  -  -  -  -  -  -  1 
 8.  Number eight  KELSO, Aidan  -  -  -  -  -  -  4 
 9.  Scrum half  WALLINGTON, Alex  -  -  -  -  -  -  1 
 10.  Fly half  MASON, Lachlan  -  -  -  -  -  -  2 
 11.  Left Wing  PATERSON, Aidan  1  -  -  -  -  -  2 
 12.  Left centre  RAYNER, Liam  -  -  -  -  -  -  1 
 13.  Right centre  WALKER, Dom  -  -  -  -  -  -  2 
 14.  Right wing  DUNCAN, Percy  -  -  -  -  Y  -  1 
 15.  Full back  MILLER, Tom  -  -  -  -  -  -  1 
   Reserve 1   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 2   -  -  -  -  -  -  - 
 18.  Reserve 3  SANTAMARIA, Anthony  -  -  -  -  -  -  1 
   Reserve 4   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 5   -  -  -  -  -  -  - 
 21.  Reserve 6  MEDWAY, Jock  -  -  -  -  -  -  2 
 22.  Reserve 7  SHORTIS, Lachlan  -  -  -  -  -  -  2 
 23.  Reserve 8  BAKER, Ben  -  -  -  -  -  -  1 
   Reserve 9   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 10   -  -  -  -  -  -  - 
  Penalty Tries 0 
  Total Player Points  31 
  Total Points Allowed Per Team  100 
 T=Tries   C=Conversions   P=Penalties   FG=Field Goals   SB=Sin Bin   SO=Sent Off   PP=Player Points

Sydney University

 #  Position  Player  T  C  P  FG  SB  SO   PP
 1.  Loose head prop  FONUA, Maea  -  -  -  -  -  -  3 
 2.  Hooker  MOORE, Aidan  -  -  -  -  -  -  1 
 3.  Tight head prop  D’COSTA, Cameron  -  -  -  -  -  -  1 
 4.  Left lock  MCDONAGH, Finn  -  -  -  -  -  -  1 
 5.  Right lock  RATCLIFF, Luke  -  -  -  -  -  -  1 
 6.  Left flanker  LATU, Thomas  -  -  -  -  -  -  1 
 7.  Right flanker  SELLAR, Stuart  1  -  -  -  -  -  2 
 8.  Number eight  TUITUPOU, Penimapa  -  -  -  -  -  -  1 
 9.  Scrum half  HAMILTON, Jack  -  -  -  -  -  -  2 
 10.  Fly half  SINCLAIR, Max  -  -  -  -  -  -  1 
 11.  Left Wing  NAVUSO, Kichie  -  -  -  -  -  -  6 
 12.  Left centre  SIMSON, Alex  -  -  -  -  -  -  1 
 13.  Right centre  ENDEMANN, Nathanael  1  -  -  -  -  -  2 
 14.  Right wing  ALCORN, Riley  1  -  -  -  -  -  1 
 15.  Full back  ROBSON, Max  1  2  -  -  -  -  1 
 16.  Reserve 1  HALDANE, James  -  -  -  -  -  -  2 
 17.  Reserve 2  MACKENZIE-WOOD, Hugo  -  -  -  -  -  -  1 
   Reserve 3   -  -  -  -  -  -  - 
 19.  Reserve 4  JEFFREY, Harry  -  -  -  -  -  -  2 
   Reserve 5   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 6   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 7   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 8   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 9   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 10   -  -  -  -  -  -  - 
  Penalty Tries 0 
  Total Player Points  30 
  Total Points Allowed Per Team  100 
 T=Tries   C=Conversions   P=Penalties   FG=Field Goals   SB=Sin Bin   SO=Sent Off   PP=Player Points