Results

SRU Premiership Competition > 4th Grade- Henderson Cup

Round 16 - 7/20/2019

      Team v Team Location Date/Time
  » Eastern Suburbs 27 v » Randwick 10 Woollahra Oval- 7/20/2019 9:15:00 AM

Eastern Suburbs

 #  Position  Player  T  C  P  FG  SB  SO   PP
 1.  Loose head prop  HORN, Nicholas  -  -  -  -  -  -  - 
 2.  Hooker  CRONE, Andrew  -  -  -  -  -  -  1 
 3.  Tight head prop  TOALEPAI, Chris  -  -  -  -  -  -  1 
 4.  Left lock  BEGGS, David  -  -  -  -  -  -  4 
 5.  Right lock  URQUHART, Angus  -  -  -  -  -  -  1 
 6.  Left flanker  RICH, Ollie  -  -  -  -  -  -  - 
 7.  Right flanker  YOLE, Charles  -  -  -  -  -  -  1 
 8.  Number eight  MCMANUS, William  -  -  -  -  -  -  - 
 9.  Scrum half  DOYLE, Harry  1  -  -  -  -  -  1 
 10.  Fly half  COPPOLA, James  2  2  1  -  -  -  - 
 11.  Left Wing  STUDDY, Felix  1  -  -  -  -  -  - 
 12.  Left centre  WILSON, Timothy  -  -  -  -  -  -  1 
 13.  Right centre  PARRELLI, James  -  -  -  -  -  -  1 
 14.  Right wing  STEVENS, Mitchell  -  -  -  -  -  -  - 
 15.  Full back  KOURT, Harrison  -  -  -  -  -  -  1 
   Reserve 1   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 2   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 3   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 4   -  -  -  -  -  -  - 
 20.  Reserve 5  BLOCK, sherard  -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 6   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 7   -  -  -  -  -  -  - 
 23.  Reserve 8  CLIFTON, Thomas  -  -  -  -  -  -  1 
   Reserve 9   -  -  -  -  -  -  - 
 25.  Reserve 10  HOLDEN, Henry  -  -  -  -  -  -  1 
  Penalty Tries 0 
  Total Player Points  14 
  Total Points Allowed Per Team  100 
 T=Tries   C=Conversions   P=Penalties   FG=Field Goals   SB=Sin Bin   SO=Sent Off   PP=Player Points

Randwick

 #  Position  Player  T  C  P  FG  SB  SO   PP
 1.  Loose head prop  MCNEILL, James  -  -  -  -  -  -  1 
 2.  Hooker  MILLAR, Brady  -  -  -  -  -  -  1 
 3.  Tight head prop  FERGUSON, Drew  -  -  -  -  -  -  1 
 4.  Left lock  SMITH, Liam  -  -  -  -  -  -  1 
 19.  Right lock  MORKOS, Jeremiah  -  -  -  -  -  -  1 
 5.  Left flanker  CANTARELLA, Sam  -  -  -  -  -  -  1 
 7.  Right flanker  STIRLING, Thomas  -  -  -  -  -  -  2 
 8.  Number eight  O'SULLIVAN, Ben  -  -  -  -  -  -  1 
 9.  Scrum half  BEYNON, Guy  -  -  -  -  -  -  1 
 10.  Fly half  WILSON, Timothy  -  -  -  -  -  -  2 
 11.  Left Wing  GEE, Teri-Morgan  -  -  -  -  -  -  - 
 12.  Left centre  RAWINSKY, Ben  1  -  -  -  -  -  - 
 13.  Right centre  GIBSON, Steven  1  -  -  -  -  -  1 
 14.  Right wing  SMITH, Sosefo  -  -  -  -  -  -  1 
 15.  Full back  WATSON, Max  -  -  -  -  -  -  2 
 17.  Reserve 1  MANOA, Tuitavake  -  -  -  -  -  -  1 
 16.  Reserve 2  BYRNE, Shane  -  -  -  -  -  -  3 
 18.  Reserve 3  SNOW, Tom  -  -  -  -  -  -  1 
 6.  Reserve 4  REID, Jack  -  -  -  -  -  -  1 
 20.  Reserve 5  HUNT, Cameron  -  -  -  -  -  -  2 
 21.  Reserve 6  ROBINSON, Ned  -  -  -  -  -  -  1 
 22.  Reserve 7  GUYOT, Louis  -  -  -  -  -  -  4 
 23.  Reserve 8  FAINGAANUKU, Aise  -  -  -  -  -  -  3 
 24.  Reserve 9  PHILP, Jack  -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 10   -  -  -  -  -  -  - 
  Penalty Tries 0 
  Total Player Points  32 
  Total Points Allowed Per Team  100 
 T=Tries   C=Conversions   P=Penalties   FG=Field Goals   SB=Sin Bin   SO=Sent Off   PP=Player Points